Ekibimiz

TOBB ETÜ Üniversitesi, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü yaklaşık 15 yıldır birbirine kenetlenmiş bir ekiptir. Başta Ana-Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Tayfun Aybek olmak üzere 6 Uzman Doktor, 26 Hemşire, 3 Hasta Danışmanı, 1 Hasta İlişkileri Sorumlusu, 4 yardımcı personelden oluşmaktadır. Yılda yaklaşık 1000 Kalp ve Kalbe yakın büyük damarların ameliyatları gerçekleştirilmektedir. Bölüm 3 alt ayrı alt departmana ayrılmıştır. Minimal İnvasiv Kalp Merkezi, Endovasküler Cerrahi Merkezi, Varis Merkezi. TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Varis Merkezi sorumluluğunu Op. Dr. Cemal Aslan yürütmektedir. Varis Merkezinde yılda yaklaşık 5000 işlem gerçekleştirilmektedir.
Op. Dr. Cemal Aslan

Kalp ve Damar Cerrahisi

Mobile: 0850 259 48 58
E-mail: info@varistedavisi.info


Varis Teşhisi Nasıl Konulur?

Varisleri olan hastalarda şikayetler özellikle bacakların baldır bölgesinde gün içersin de dolgunluk ve ağırlık hissi ile başlayarak günün ilerleyen saatlerin de şişlik ve ağrı ile ortaya çıkmaktadır.

199 Times viewed

Ayaklardaki "Örümcek Varisler" Nasıl yok edilir ?

Skleroterapi son yıllarda ciddi ilerleme kaydetti. Artık eskisi gibi varisler ameliyathane koşullarında değil, poliklinik ve ayaktan tedavi konseptleri ile tedavi ediliyor.

267 Times viewed

Varis nedir ?

Hangi Varisler zararlıdır ? Hangileri estetik kaygısına yol açar ? Hepsini tedavi ettirmeli miyim ?

238 Times viewed